Strona głównaGamingGryKalypso Media zapowiedziało kolejną część Tropico

Kalypso Media zapowiedziało kolejną część Tropico

Kalypso Media udostępniło film Rule Again, w którym zapowiedziało grę Tropico. Nowa odsłona strategii ekonomicznej ma się pojawić w 2018 roku i najpewniej zostanie szóstą z kolei. Zwiastuj przedstawia znaną nam postać – El Presidente. Słucha on w radiu komunikatów ze współczesnych wydarzeń politycznych na świecie. Są odwołania do stawiania muru na granicy amerykańsko-meksykańskiej czy wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Po chwili El Presidente wzdycha, wstaje i daje informację w mediach społecznościowych, że nadszedł już czas by wrócić do gry.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać