CORSAIR MP600 PRO

CORSAIR wprowadził do sprzedaży dysk SSD M.2 PCIe NVMe 4. generacji – Corsair MP600 PRO. Nowy produkt potrafi pomieścić ogromne ilości danych oraz może pochwalić się dużą wydajnością. Instaluje się go bezpośrednio na płycie głównej, dzięki uniwersalnemu złączu M.2 2280. MP600 CORE oferuje pamięć 3D TLC NAND o dużej gęstości.

Prędkość zapisu sekwencyjnego wynosi do 6550 MB/s, natomiast odczyt może wynosić nawet do 7000 MB/s. Jako chłodzenie zastosowano aluminiowy radiator o dużej powierzchni, który skutecznie rozprasza ciepło i zmniejsza ryzyko redukcji wydajności wskutek zbyt wysokiej temperatury.

CORSAIR MP600 PRO jest już dostępny w sprzedaży w europejskim sklepie internetowym CORSAIR oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych. Dostępne są wersje 1 TB i 2 TB. Do polskich sklepów dysk ma trafić pod koniec lutego 2021 roku. Produkt objęty jest pięcioletnią gwarancją.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOcorsair.com
Poprzedni artykułPoznaliśmy obsadę polskiego studia na Intel Extreme Masters Katowice 2021!
Następny artykułGrzegorz “jedqr” Jędras: “Gra na IEM Katowice to dla nas ogromne wyróżnienie”
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.