Anonymo Esports wygrywa z Entropiq w kwalifikacjach do PGL Major Antwerp 2022!

0
64
PGL Major Antwerp 2022
Fot. Good Game League - Maciej Kołek

Anonymo Esports w trzecim meczu w ramach europejskich kwalifikacji RMR (Regional Major Rankings) w grupie B po trudnej, ale i wyrównanej rywalizacji pokonało Entropiq, a to oznacza, że polski zespół jest o krok od tego, aby zapewnić sobie awans na największy turniej Counter-Strike: Global Offensive na świecie – PGL Major Antwerp 2022.

Mapą meczową pomiędzy Anonymo Esports oraz Entropiq był Ancient. Anonymo rozpoczęło grę po stronie broniącej, ale przegrało nie tylko rundę pistoletową, ale i następną, więc początek nie najlepszy dla polskiej formacji. Jednak Oskar “oskarish” Stenborowski i jego zespół szybko odpowiedział. Później jednak to Entropiq przejęło inicjatywę w tym meczu, wygrywając cztery rundy z rzędu, 6:1. Po chwili sytuacja diametralnie się zmieniła, bowiem to podopieczni Adriana “IMD” Piepera zaczęli odrabiać punkty do swoich oponentów, co się udało, bo Anonymo wygrało sześć rund z rzędu, ale i wyszli na prowadzenie 7:6. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla Anonymo.

W drugiej połowie, Arkadiusz “Vegi” Nawojski i jego koledzy wygrali rundę pistoletową i kolejną, co dało przewagę trzech rund na korzyść polskiej formacji, 10:7. Reprezentanci Entropiq jednak odpowiedzieli, 10:8, ale to polska formacja ponownie wyszła na prowadzenie 12:8, co dało komfortową sytuację polskiemu zespołowi, bo były cztery punkty przewagi, ale nie na długo, bo po chwili ponownie Entropiq odpowiedziało, wygrywając trzy rundy z rzędu, 12:11. Jednak po chwili Anonymo wygrało kolejne rundy, tym samym, powiększając przewagę nad swoimi rywalami, 14:11. Jednak po chwili Entropiq odpowiedziało, wygrywając trzy rundy z rzędu, 15:14. W rezultacie, Anonymo Esports pokonało Entropiq wynikiem 16:14.

Transmisja z europejskiego RMR dostępna na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego. Więcej artykułów na temat PGL Major Antwerp 2022.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

Poprzedni artykułAnonymo Esports przegrywa z Players w ramach kwalifikacji do PGL Major Antwerp 2022
Następny artykułENCE wygrywa w kwalifikacjach do PGL Major Antwerp 2022
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj