ROCCAT Horde AIMO – klawiatura z klawiszami Membranical

0

Roccat wprowadził do sprzedaży klawiaturę dla Horde AIMO. Urządzenie zostało zaprojektowane od podstaw z myślą o graczach. Zastosowano tutaj klawisze Membranical, będące kompromisem pomiędzy przełącznikami mechanicznymi a membranowymi. Posiadają dobrą wytrzymałość oraz gwarantują przyjemną pracę. Punkt aktywacji umieszczony został w połowie drogi przycisku. Ma to zapewnić szybką aktywację klawisza oraz ciche działanie.

Wyspowy układ klawiszy zabezpiecza klawiaturę przed brudem, zaś ich średni profil ułatwia precyzyjne pisane. Zadbano również o estetykę w postaci inteligentnego systemu podświetlenia. Reaguje ono intuicyjnie i organicznie na aktywność użytkownika.

Ciekawostką jest pokrętło o 360 stopniowym zakresie obrotu. Zapewnia to dynamiczną i precyzyjną kontrolę nad najważniejszymi funkcjami. Co ciekawe, jest ono w pełni kompatybilne z Windows 10 Dial.

ROCCAT Horde AIMO

Zadbano również o dodatkowe przyciski makr – łącznie 5 sztuk. Posiadają one niższy profil i są umieszczone po lewej stronie klawiatury. Aktywacja każdego z klawiszy trwa zaledwie 5 ms.

ROCCAT Horde AIMO

Inżynierowie z ROCCAT opracowali zaawansowany algorytm, wykorzystany w najnowszej technologii mapowania klawiszy. Zapewnia lepsze niż kiedykolwiek działanie funkcji Anti-Ghosting. Każda aktywacja klawisza zostanie bezbłędnie zarejestrowana. Nie ma znaczenia, ile akcji na minutę zostanie wykonywanych, Horde AIMO dotrzyma tempa nawet najszybszym graczom.

Klawiatura jest w pełni kompatybilna z oprogramowaniem ROCCAT Swarm.

ROCCAT Horde AIMO

Klawiatura ROCCAT Horde AIMO będzie wkrótce dostępna w sklepach internetowych i stacjonarnych w cenie od 399 złotych.