Strona głównaPcMod.plInformacja prasowaMSI ogłasza konkurs - MSI Creator Awards 2023!

MSI ogłasza konkurs – MSI Creator Awards 2023!

MSI ogłosiło MSI Creator Awards 2023. Globalny konkurs ma na celu zaprezentowanie dzieł utalentowanych twórców z całego świata i wspieranie ich w przyszłych przedsięwzięciach poprzez dostarczanie najnowszych technologii w laptopach. Zwycięzcy otrzymają szeroką międzynarodową ekspozycję na Adobe MAX, stronie internetowej i platformach społecznościowych i potencjalną możliwość pracy nad przyszłymi projektami MSI.

Nagrody do zdobycia

Długo oczekiwany konkurs obejmuje trzy kategorie: projektowanie graficzne, animacja 2D/3D i film. Uczestnicy będą rywalizować na globalnej scenie, a najlepsi mają szansę na szereg imponujących nagród, w tym pieniężnych w wysokości 4000 USD, najnowocześniejszy laptop MSI zaprojektowany specjalnie do tworzenia treści oraz luksusową wycieczkę all-inclusive na Adobe MAX o wartości ponad 5000 USD. Oprócz tego, zwycięzcy będą mogli zaprezentować swoje dzieła na stoisku podczas Adobe MAX, stronie internetowej i kanałach w mediach społecznościowych firmy oraz otrzymają możliwość pracy nad przyszłymi projektami.

MSI Creator Awards 2023
Fot. MSI

MSI Creator Awards 2023 wyróżnia najbardziej innowacyjnych i wyjątkowych twórców. W 2022 roku do konkursu wpłynęły tysiące imponujących dzieł, a na swoje ulubione zagłosowało ponad dziesięć tysięcy osób. Wśród laureatów zeszłorocznej edycji znalazło się dwoje Polaków, czyli Jakub, który został wyróżniony w kategorii projektowanie graficzne i Agnieszka, święcąca triumfy w kategorii grafiki trójwymiarowej. W 2023 roku organizator dodał jeszcze jedną nagrodę, która jest wybierana w obrębie kraju, co oznacza, że szanse na wygraną są zdecydowanie większe.

„Wyobraźnia napędza twórców”

Główną wartością w 2023 roku jest: „Wyobraźnia napędza twórców”. Koncentruje się wokół radości życia, rzucając wyzwanie twórcom, by przekazali swoją wizję poprzez sztukę cyfrową. Jest otwarty dla wszystkich twórców z całego świata, a zgłoszenia będą przyjmowane od 20 kwietnia do 20 lipca 2023.

Co dla zwycięzców?

Zwycięzcy otrzymają nagrody, w tym 4000 USD w gotówce, wycieczkę all-inclusive na Adobe MAX 2023 (obejmuje: przelot, hotel, stypendium w wysokości 200 USD na wycieczkę i przepustkę Adobe MAX 2023), laptop MSI z serii Creator/Studio, możliwość pracy nad produktami w przyszłości oraz międzynarodową promocję.

MSI Creator Awards zapewnia twórcom platformę do zaprezentowania swojego talentu i umiejętności. Łączy estetykę z najnowszą technologią, jak ta stosowana w laptopach, która zapewnia niezawodne i rozbudowane możliwości. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w sierpniu 2023.

Warto przeczytać: NVIDIA zaprezentował kartę graficzną – GeForce RTX 4070

Artykuł sponsorowany

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać