Philips C271P4QPJEW – 27 calowy monitor medyczny z technologią Clinical-D i matrycą AMVA

0

Philips szykuje się do wprowadzenia na rynek 27-calowego monitora medycznego C271P4QPJEW. Wyposażony jest w matrycę AMVA o rozdzielczości 1920 x 1080, ze specjalną antybakteryjną powłoką, która hamuje rozwój bakterii oraz innych drobnoustrojów. Substancja tworząca powłokę, zgodna z JIS Z2801 (Japoński Standard Przemysłowy), obecna jest bezpośrednio w materiale użytym do konstrukcji obudowy.

Monitor obsługuje technologię wyświetlania obrazu Clinical-D, która zapewnia precyzję w czasie diagnostyki. Jest także zgodny z międzynarodowym standardem tworzenia, przechowywania i wyświetlania klinicznych obrazów i zdjęć – DICOM part 14, co gwarantuje wierne odwzorowanie skali szarości. Modele ten charakteryzuje się maksymalną jasnością na poziomie 300 cd/m2, dzięki czemu obraz na ekranie jest widoczny również w mocno oświetlonych pomieszczeniach

Podstawa monitora pozwala na regulację wysokości do 150 mm, obrót o 90 stopni, przechylenie w prawo lub lewo o 65 stopni oraz pochylenie w przód 5 stopni lub w tył o 20 stopni. Z wyjść sygnału znajdziemy: DisplayPort 1.2, HDMI, DVI-D (cyfrowy, HDCP), VGA (analogowy), USB 2.0 x 4.

Philips C271P4QPJEW powinien pojawić się w ciągu najbliższych kilku miesięcy.