Strona głównaSprzętPremiera Ryzen Threadripper przesunięta na 10 sierpnia 2017 roku

Premiera Ryzen Threadripper przesunięta na 10 sierpnia 2017 roku

Portal Videocardz.com dotarł do informacji o nowej dacie premiery procesorów AMD Ryzen Threadripper. Planowany do tej pory 27 lipca niestety, ale został porzucony. Spowodowane to jest problemami z dostępnością procesorów Threadripper. Okazuje się, że informacja ta nie jest nowa i krążyła już od jakiegoś czasu po forach i portalach. Premiera została przesunięta na 10 sierpnia na godzinę 22, czasu Japońskiego (14:00 czasu UTC). Czyli u nas będzie to godzina 15:00 czasu polskiego.

Ryzen Threadripper

Warto w tym momencie powiedzieć, co nieco o chłodzeniach. Według wstępnych informacji procesory Ryzen Threadripper mogą w ogóle nie posiadać żadnego chłodzenia w zestawie. Póki co nie jest wiadome, czy AMD przygotowało referencyjne chłodzenie powietrzne lub wodne. Oczywiście nie oznacza to, że producenci nie przygotują własnych wypasionych zestawów 🙂

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać