V4 Future Sports Festival – Budapest 2019 – podstawowe informacje

2
107
V4 Future Sports Fesvital
Fot. V4 Future Sports Festival

Już za tydzień rozpocznie się drugi turniej w stolicy Węgier – Budapeszcie: z serii V4 Future Sports Festival 2019, na którym zagrają dwie, polskie drużyny.

Turniej w Budapeszcie zapowiedziano jeszcze przed Starladder Major Berlin 2019, wiadomo było wtedy że z pewnością zagrają na nim podopieczni Jakuba „Kubena” Gurczyńskiego – Virtus.pro, ale nasz kraj będą reprezentować dwie drużyny, a tą drugą jest Adwokacik, w którym gra m.in. Grzegorz „Szpero” Dziamałek.

V4 Future Sports Festival – Budapest 2019 rozpocznie się 18 września i potrwa do 22 września. Weźmie w nich udział osiem zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy, po cztery drużyny w każdej z nich. Pula nagród turnieju w stolicy Węgier wynosi 300.000 Euro, natomiast zwycięzca otrzyma 150.000 Euro.

Jednak tegoroczny turniej i poprzedni, który był w 2018 roku będzie także różnił się zespołami, które wezmą w nim udział. Dlaczego? W 2018 roku na turnieju w Budapeszcie grały drużyny, w których zawodnicy byli mieszkańcami Słowacji, Węgier, Polski oraz Czech. Teraz natomiast będzie to turniej ogólnoświatowy.

Podział na grupy:

Grupa A Grupa B
Virtus.pro MIBR
Mousesports Ninjas In Pyjamas
TRICKED Esport GAMERZONE.gg
EZ4ME Adwokacik
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułSystem Shock 3 pokazane na krótki materiale filmowym
Następny artykułWywiad z Jesper Kyd – krótki materiał wideo z kompozytorem
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj