Paweł “byali” Bieliński nowym zawodnikiem AVEZ Esport?

Poland
Fot. StarLadder

Prawdopodobnie Paweł “byali” Bieliński zostanie nowym zawodnikiem organizacji AVEZ Esport, dołączając oficjalnie do składu podopiecznych Jędrzeja “bogdana” Rokity. Od pewnego czasu, były zawodnik Virtus.pro grał w AVEZ w roli stand-ina.

Paweł “byali” Bieliński znany jest przede wszystkim z gry dla rosyjskiej organizacji Virtus.pro. Zaraz po dołączeniu do Virtusów, byali wygrał ESL Major Series One Katowice 2014, natomiast w 2016 roku razem z drużyną triumfował na ELEAGUE Season 1, gdzie w wielkim finale pokonał swoich rywali ze Skandynawii – Fnatic. 

Paweł “byali” Bieliński grał w różnych drużynach mixowych, a od jakiegoś czasu występował w roli stand-ina w AVEZ Esports. Nie było do końca wiadomo, czy jest to tylko tymczasowe zastępstwo, a drużyna będzie szukać innego zawodnika, czy jednak gracz dołączy do organizacji na stałe. 

Były zawodnik Virtus.pro, a prawdopodobnie nowy w AVEZ Esport razem ze swoim zespołem zagrał w wielkim finale ESL Mistrzostw Polski 2020, gdzie przegrali z x-kom AGO, aby następnie awansować do zamkniętych kwalifikacji cs_summit 6. 

Według informacji podanych przez organizację AVEZ Esport na Twitterze, Paweł “byali” Bieliński prawdopodobnie zostanie oficjalnym zawodnikiem w składzie:

Jeśli Paweł “byali” Bieliński dołączy do AVEZ Esport, skład drużyny będzie wyglądał następująco:

Piotr “nawrot” Nawrocki
Kamil “KEi” Pietkun
Kacper “Kylar” Walukiewicz
Kuba “Markoś” Markowski
Paweł “byali” Bieliński
Jędrzej “Bogdan” Rokita – trener