Paweł “byali” Bieliński nowym zawodnikiem AVEZ Esport?

0
Fot. StarLadder

Prawdopodobnie Paweł “byali” Bieliński zostanie nowym zawodnikiem organizacji AVEZ Esport, dołączając oficjalnie do składu podopiecznych Jędrzeja “bogdana” Rokity. Od pewnego czasu, były zawodnik Virtus.pro grał w AVEZ w roli stand-ina.

Paweł “byali” Bieliński znany jest przede wszystkim z gry dla rosyjskiej organizacji Virtus.pro. Zaraz po dołączeniu do Virtusów, byali wygrał ESL Major Series One Katowice 2014, natomiast w 2016 roku razem z drużyną triumfował na ELEAGUE Season 1, gdzie w wielkim finale pokonał swoich rywali ze Skandynawii – Fnatic. 

Paweł “byali” Bieliński grał w różnych drużynach mixowych, a od jakiegoś czasu występował w roli stand-ina w AVEZ Esports. Nie było do końca wiadomo, czy jest to tylko tymczasowe zastępstwo, a drużyna będzie szukać innego zawodnika, czy jednak gracz dołączy do organizacji na stałe. 

Były zawodnik Virtus.pro, a prawdopodobnie nowy w AVEZ Esport razem ze swoim zespołem zagrał w wielkim finale ESL Mistrzostw Polski 2020, gdzie przegrali z x-kom AGO, aby następnie awansować do zamkniętych kwalifikacji cs_summit 6. 

Według informacji podanych przez organizację AVEZ Esport na Twitterze, Paweł “byali” Bieliński prawdopodobnie zostanie oficjalnym zawodnikiem w składzie:

Jeśli Paweł “byali” Bieliński dołączy do AVEZ Esport, skład drużyny będzie wyglądał następująco:

Piotr “nawrot” Nawrocki
Kamil “KEi” Pietkun
Kacper “Kylar” Walukiewicz
Kuba “Markoś” Markowski
Paweł “byali” Bieliński
Jędrzej “Bogdan” Rokita – trener


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments