DreamHack Open Montreal 2018: AGO w półfinale!

0
94
ago dreamhack open montreal 2018

Dzięki dwóm wygranym meczom w grupie, Polacy zapewnili sobie awans do niedzielnego półfinału DreamHack Open Montreal 2018

Zawodnicy AGO zmagania podczas DreamHack Open Montreal 2018, rozpoczęli od spotkania na drużynę Imperial, na mapie de_train. Polacy rozpoczęli po stronie antyterrorystów. Od samego początku dobrze bronili swoje pozycje na mapie nie dając większych szans międzynarodowej ekipie na stworzenie zagrożenia. Pierwsza połowa zakończyła się jednostronnym wynikiem 12:3 dla AGO. Po zmianie stron, Polacy po raz drugi rozpoczęli od wygrania rundy pistoletowej, a następnie zgarniając trzy kolejne oczka. Tym samym kończąc spotkanie wynikiem 16:3 na korzyść rodzimej formacji.

Polacy dzięki zwycięstwu, o wyjście z grupy zagrali z brazylijskim Luminosity Gaming, które w pierwszym meczu pokonało po dogrywce, duńskie Heroic 19:17. Spotkanie odbyło się na de_dust2. Zawodnicy z nad Wisły zaczęli od strony atakującej. Wygrali m.in pistoletówke, a dobre ataki zaowocowały, korzystnym zwycięstwem w pierwszej połowie, wynikiem 10:5. Zmiana stron przyniosła nam trochę więcej emocji, bo obie drużyny miały swoje momenty, czy to w ataku, czy to w obronie, ale ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem 16:11 dla AGO.

AGO swoje spotkanie półfinałowe rozegra w niedzielę o godz. 16:00, przeciwko drugiej drużynie z Grupy A.

Najważniejsze informacje na temat odbywającego się DreamHack’a, dostępne są pod tym adresem.