Razer i SK Gaming ogłosiły współpracę, na mocy której Razer przekaże swój najnowszy profesjonalny sprzęt audio na zasadach wyłączności. SK Gaming natomiast wesprą inżynierów firmy podczas opracowywania nowych rozwiązań technologicznych i produktów.

SK Gaming

SK Gaming to organizacja, w której szeregach znajdują się niektórzy z najlepszych e-sportowców świata. Dla firmy Razer jest to idealne źródło wiedzy, dzięki któremu mogą ulepszać swoje technologie. Pozwoli to dostarczyć jeszcze lepszy sprzęt dla graczy.


Poprzedni artykułGet Even będzie miało premierę podczas Pixel Heaven 2017
Następny artykułADATA Premier ONE – nośniki zgodne ze standardem UHS-II U3 Class 10
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.