Wisła All in! Games pokonała Team GamerLegion w ESEA Premier

0
47
ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021
Fot. ESL - Adam Łakomy

Po pierwszym, przegranym meczu przeciwko rosyjskiemu Winstrike Team, w drugim meczu, Wisła All in! Games Kraków pokonała europejski skład Team GamerLegion.

Pierwszą mapą rywalizacji pomiędzy Wisłą All In! Games Kraków i GamerLegion był Overpass. Polacy rozpoczęli mecz po stronie broniącej, ale to europejski skład wygrał rundę pistoletową, 0:1. Jednak polski zespół szybko odpowiedział zwycięstwem, 1:1, aby następie wyjść na jednopunktowe prowadzenie, 2:1. Po chwili, sytuacja na mapie się zmieniła. Rywale polskiego zespołu zaczęli dominować, wygrywając rundę za rundą, powiększając tym samym swój wynik, 3:7. W końcówce pierwszej połowy, Grzegorz „Szpero” Dziamałek i jego koledzy odrobili punkty do swoich rywali, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 7:8 dla GamerLegion.

W drugiej połowie rundę pistoletową wygrała europejska formacja, wychodząc po chwili na czteropunktowe prowadzenie, 7:11. Reprezentanci Wisły All In! Games Kraków nie potrafili przeciwstawić się świetnie grającemu przeciwnikowi. W rezultacie, Wisła All In! Games Kraków przegrała z GamerLegion 9:16.

Na drugiej mapie, Train, Polacy rozpoczęli mecz po stronie atakującej wygrywając rundę pistoletową 1:0, ale szybko odpowiedziała europejska formacja i był remis, 1:1, aby następnie polski zespół wyszedł na prowadzenie 2:1 i ponownie reprezentanci GamerLegion wyrównali, 2:2. Po chwili rozpoczęła się całkowita dominacja ze strony podopiecznych Mariusza „Loorda” Cybulskiego. Rywale polskiego zespołu nie mieli możliwości przeciwstawienia się polskim zawodnikom, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 13:2. W drugiej połowie, Wisła All In! Games Kraków wygrała rundę pistoletową i dwie następne. W rezultacie, Wisła All In! Games Kraków pokonała GamerLegion wynikiem 16:2.

Na trzeciej i decydującej mapie, którą był Nuke, polscy zawodnicy rozpoczęli mecz po stronie broniącej, ale przegrali rundę pistoletową 0:1 i kolejną, ale szybko odpowiedzieli dwiema, wygranymi rundami z rzędu, więc był remis, 2:2, aby następnie polscy zawodnicy wyszli na prowadzenie 4:2. Po chwili, Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i jego koledzy podwyższyli swoje prowadzenie, 8:4. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 dla Wisły All In! Games Kraków.

Po zmianie stron, rundę pistoletową oraz kolejne dwie wygrali rywale z GamerLegion, odrabiają wynik do polskiego zespołu, 8:10. Zasadniczo, druga połowa grana była na przewagi punktowe. W rezultacie, Wisła All in! Games Kraków pokonała Team GamerLegion 16:14.

Wisła All in! Games Kraków vs. Team GamerLegion 2:1.
Overpass: 9:16
Train: 16:2
Nuke: 16:14

Transmisja z polskim komentarzem na esl_csgo_pl

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułCORSAIR MP600 PRO Hydro X Edition – premiera nowego dysku
Następny artykułChristopher “dexter” Nong oficjalnie dołącza do mousesports
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.