Firma UNIGINE Corp przesunęła premierę swojego najnowszego produktu – UNIGINE Superposition Benchmark na 1 kwartał 2017 roku. Podyktowane jest to chęcią dopracowania całego produktu, który ma posiadać sporo nowoczesnych technologii. Będzie obsługiwał technologie OpenGL, Vulkan (nie na starcie) oraz DirectX 12. Prócz tego deweloperzy chcą dodać obsługę wirtualnej rzeczywistości oraz sprzętu: Oculus Rift i HTC Vive.

Benchmark UNIGINE Superposition Benchmark jest cały czas na Steam Greenlight, a twórcy proszą o wsparcie w jego umieszczeniu na tej platformie.


Poprzedni artykułRemake gry X-Wing zrobiony na silniku graficznym Unity 3D
Następny artykułMass Effect 2 całkowicie za darmo na platformie Origin
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.