Firma NVIDIA udostępniła sterowniki graficzne NVIDIA GeForce Game Ready Driver 436.30. Nowy sterownik został zoptymalizowany dla nowych gier, w tym Gears 5, Borderlands 3, The Surge 2, FIFA 20 oraz Code Vein. Nowa wersja to także ulepszone działanie gry Call of Duty: Modern Warfare, która za dwani będzie miała otwarte beta testy.

NVIDIA i LG przygotowały również kilka modeli telewizorów 4K OLED z certyfikatem zgodności G-SYNC. Telewizory LG E9 oraz C9, w rozmiarach od 55 do 75 cali, wkrótce otrzymają stosowne aktualizacje oprogramowania wewnętrznego.

Sterownik NVIDIA GeForce Game Ready Driver 436.30 rozszerza listę monitorów zgodnych z techniką G-SYNC o 6 kolejnych modeli:

  • ACER VG252Q
  • ACER XV273 X
  • GIGABYTE AORUS FI27Q
  • GIGABYTE FI27Q-P
  • LG 27GL650
  • LG 27GL63T

PRZEZnvidia.com
ŹRÓDŁOnvidia.com
Poprzedni artykułTechPowerUp GPU-Z 2.25.0 z obsługą nowych kart graficznych
Następny artykułAMD AGESA 1.0.0.3ABBA z optymalizacjami trybu Boost dla Ryzen 3000
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.