Strona głównaGamingGryDICE udostępniło zwiastun kampanii fabularnej z gry Battlefield 1

DICE udostępniło zwiastun kampanii fabularnej z gry Battlefield 1

DICE udostępniło zwiastun kampanii dla jednego gracza z gry Battlefield 1. Studio tym razem skupiło się bardziej na ludziach i historii, która rozgrywa się wokół nich. Gracz wcieli się w kilka różnych postaci, a całej rozgrywce towarzyszyć będą przerywniki filmowe. Sposób ten ma pozwolić wczuć się w fabułę i zrobić ją jeszcze ciekawszą. Co więcej, gracze będą mieli dużą swobodę w misjach oraz sporo cech znanych z modułu wieloosobowego.

W filmie widać czołgistę, pilota, żołnierza piechoty, kobietę z Arabii i wiele innych postaci. Battlefield 1 trafi do sprzedaży 21 października.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać