Anonymo Esports nie zagra na PGL Major Antwerp 2022

0
84
Anonymo Esports
Fot. PGL/Joao Ferreira

Po świetnym rozpoczęciu europejskich kwalifikacji RMR (Regional Major Rankings) wydawało się, że Anonymo Esports awansuje na najważniejszy turniej w Counter-Strike: Global Offensive na świecie – PGL Major Antwerp 2022. Tak się jednak nie stało.

Pierwszą mapą rywalizacji pomiędzy Anonymo oraz Team Spirit było Vertigo. Polski zespół rozpoczął grę po stronie broniącej, ale to Team Spirit wygrał rundę pistoletową i kolejne trzy wychodząc tym samym na wyższe prowadzenie, ale polscy zawodnicy jednak szybko odpowiedzieli, więc odrobili kilka punktów do swoich rywali, którzy następnie ponownie dali o sobie znać. Później jednak, Anonymo zaczęło wygrywać swoje rundy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla Team Spirit.

W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrało Team Spirit, wychodząc tym samym na prowadzenie, a dodatkowo znacząco je powiększając, 12:8. Oskar “oskarish” Stenborowski i jego koledzy próbowali w jakikolwiek sposób przeciwstawić się swoim rywalom i to się udało, bo ponownie odrobili punkty do Team Spirit, ale po chwili to właśnie Team Spirit był lepszy. W rezultacie Anonymo Esports przegrało z Team Spirit wynikiem 16:14.

Drugą mapą rywalizacji był Mirage. Anonymo rozpoczęło grę po stronie atakującej i to w bardzo dobry sposób, bo wygrali rundę pistoletową oraz kolejne dwie, co już na początku dało prowadzenie 3:0. Jednak po chwili Team Spirit odrobił punkty do Anonymo i zaczęła się dominacja z ich strony. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4 dla Team Spirit.

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrało Anonymo, ale ponownie szybko odpowiedział Team Spirit, natomiast później Anonymo Esports całkowicie zdominowało swoich rywali. W rezultacie, Anonymo Esports pokonało Team Spirit wynikiem 16:12.

Trzecią decydującą mapą był Nuke. Anonymo rozpoczęło grę po stronie broniącej i to bardzo dobrze, bo wygrali rundę pistoletową, ale Team Spirit odpowiedział, a później zaczęła się całkowita dominacja Team Spirit. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:3 dla Team Spirit.

W drugiej połowie, rundę pistoletową oraz kolejną wygrało Team Spirit, tym samym powiększając swoją przewagę, 15:2. Anonymo próbowało jeszcze w jakikolwiek sposób przeciwstawić się swoim rywalom, bo wygrali swoje rundy, ale to było za mało. W rezultacie, Anonymo Esports przegrało z Team Spirit 16:7.

Transmisja z europejskich kwalifikacji RMR z polskim komentarzem na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego. Więcej artykułów na temat PGL Major Antwerp 2022.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułSapphire PULSE Radeon RX 6400 – nowa karta graficzna
Następny artykułGIGABYTE Radeon RX 6400 D6 Low Profile 4G – nowa karta graficzna
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.