Oficjalnie: Intel Extreme Masters Katowice 2021 bez udziału publiczności!

2
29
intel extreme masters katowice
Fot. PCMOD.PL
To już pewne, Intel Extreme Masters Katowice 2021 odbędzie się bez udziału publiczności, a sam turniej zostanie rozegrany w studiu, lub online. Taką decyzję podjęło ESL Gaming. Wszystko przez trwającą na świecie pandemię COVID-19.

Pierwotny plan zakładał, że wydarzenie odbędzie się z udziałem publiczności na terenie hali widowiskowej Spodek. Jednak z uwagi na trwającą pandemię COVID-19 i konieczność ochrony zdrowia pracowników i uczestników imprezy, firma podjęła decyzję o zorganizowaniu turnieju w środowisku studyjnym. Wraz ze zbliżaniem się daty wydarzenia, decyzja ta będzie weryfikowana w oparciu o aktualne wytyczne dotyczące walki z pandemią, a firma nie wyklucza, że w razie konieczności zawody zostanę rozegrane online.

W trakcie Intel Extreme Masters Katowice 2021 zorganizowane zostaną turnieje w Counter-Strike: Global Offensive, StarCraft II i Warcraft III: Reforged. Zawody będą transmitowane online, aby zapewnić kibicom na całym świecie możliwość uczestniczenia w wydarzeniu. Posiadacze biletów na IEM Katowice 2020 mogą je zachować na kolejną edycję wydarzenia w 2022 roku lub ubiegać się o zwrot środków.

Więcej informacji na temat Intel Extreme Masters na oficjalnej stronie.
Poznaliśmy również zespoły, które zagrają w fazie grupowej na IEM Katowice 2021 oraz te, które zagrają w zamkniętych kwalifikacjach.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Warto również dodać, że Intel Extreme Masters Katowice 2021 odbędzie się bez udziału publiczności. […]

trackback

[…] Jak widać po załączonych zdjęciach, było całkowicie pusto, zarówno przed Spodkiem, jak i w środku. Wiemy też na pewno, że Intel Extreme Masters Katowice 2021 nie odbędzie się w Spodku, ale opcje są dwie: albo studiu ESL… […]