Podsumowanie polskiego tygodnia w ramach DreamHack Open Fall 2020

0
71
pawel dycha dycha sprout
pawel dycha dycha sprout

Dzisiaj dzień przerwy na turnieju DreamHack Open Fall 2020, w którym gra trzech polskich zawodników. Dwóch reprezentuje niemiecką organizację Sprout, natomiast jeden gra w OG Esports. Pora zatem na krótkie podsumowanie występu Polaków.

Niemiecko-polski skład lepszy od Szwedów

Na inaugurację DreamHack Open Fall 2020, Sprout, w którego składzie gra Michał “snatchie” Rudzki oraz Paweł “dycha” Dycha bez większych problemów poradził sobie w rywalizacji ze szwedzkim Ninjas in Pyjamas, chociaż wyniki na mapach tego nie odzwierciedlają, bo po nich widać że jednak był to wyrównany mecz.

Sprout vs. Ninjas in Pyjamas 2:0
Vertigo: 16:13
Mirage: 16:12

Ale Szwedzi lepsi od europejskiej formacji

Dla Mateusza “mantuu” Wilczewskiego i jego kolegów turniej nie zaczął się dobrze. Europejska formacja przegrała po trzymapowym pojedynku ze szwedzkim Fnatic.

OG Esports vs. Fnatic
Mirage: 16:5
Train: 11:16
Inferno: 16:11

Duńczycy lepsi

W drugim meczu podopieczni Niclasa “enkay J” Krumhorna musiała uznać wyższość swoich rywali z duńskiego North, które pokonało po trzymapowej rywalizacji niemiecko-polski 1:2.

OG pokonało mousesports

Podopieczni Caspra “ruggaha” Due’a bez większych problemów pokonali mousesports. Z początku wydawało się, że rywalizacja pomiędzy dwiema, europejskimi formacjami będzie wyrównana, jednak Finn “karrigan” Andersen i jego zespół musiał uznać wyższość swoich przeciwników.

OG Esports vs. mousesports 2:0
Nuke: 16:13
Dust 2: 16:6

Udany rewanż Szwedów przeciwko Sprout

W trzecim meczu, Sprout ponownie zmierzyło się przeciwko Ninjas in Pyjamas, które jak widać zdecydowanie poprawiło swoje błędy z pierwszego meczu i Fredrik “REZ” Sterner oraz jego koledzy po trzymapowej rywalizacji pokonali Sprout.

Sprout vs. Ninjas in Pyjamas 1:2
Nuke: 16:6
Mirage: 9:16
Inferno: 11:16

Wcześniej pisaliśmy na temat kwalifikacji i awansu Sprout na turniej główny DreamHack Open Fall 2020. A także o grupowych rywalach Sprout na Dreamhack Open Fall 2020. Więcej informacji o turnieju DreamHack Open Fall 2020 na oficjalnej stronie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułXPG GAMMIX D20 – nowe pamięci RAM dla graczy
Następny artykułNight City Wire Episode 4, czyli kolejny odcinek o Cyberpunk 2077
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.