Studio Bungie udostępniło dodatek Age of Triumph do gry Destiny. Ma to być zwieńczenie przygody, jaką gracze przeżyli do tej pory. Na wypełnienie czeka największa Księga Rekordów w historii, pękająca w szwach od nowych wyzwań i aktywności. Oprócz tego gracze będą mogli ponownie odwiedzić ikoniczne Raidy. Tym razem przeznaczone dla postaci o poziomie Świata wynoszącym 390 lub więcej.

W aktualizacji zawarto też nowy modyfikator misji (Daybreak Nightfall), ulepszone pancerze czy nawet powrót niezapomnianego ekwipunku z przeszłości i wiele więcej.


Poprzedni artykułDigital Dragons 2017 będzie gościć Rami Ismail, Hirokazu Yasuhara i Peter Vesti Frendrup
Następny artykułKingston Digital wprowadza nową kartę microSD UHS-I Speed Class 3 Gold
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.