ENCE przegrywa z Ninjas in Pyjamas w fazie grupowej ESL Pro League

0
38
ENCE
Fot. ESL

ENCE przegrało w drugim meczu w fazie grupowej ESL Pro League ze szwedzkim zespołem Ninjas in Pyjamas.

Nuke

Pierwszą mapą rywalizacji pomiędzy ENCE oraz Ninjas in Pyjamas był Nuke, którego wybrali zawodnicy fińskiej organizacji. Marco “Snappi” Pfeiffer i jego koledzy rozpoczeli mecz po stronie atakującej, ale przegrali rundę pistoletową, 0:1. Początek meczu był zdecydowanie lepszy dla zawodników Ninjas in Pyjamas, którzy po chwili wyszli na prowadzenie 0:4. Szwedzi z każdą rundą podwyższali swoje prowadzenie, 0:7. ENCE nie wiedziało, jak przeciwstawić się swoim rywalom, którzy po pierwszej połowie prowadzili wynikiem 2:13.

W drugiej połowie rundę pistoletową wygrali reprezentanci Ninjas in Pyjamas, a po chwili zakończyli mecz, wygrywając wynikiem 2:16.

Mirage

Drugą mapą meczu był Mirage, który wybrali zawodnicy szwedzkiej formacji. Aleksi “allu” Jalli i jego koledzy rozpoczęli grę po stronie broniącej, wygrywając rundę pistoletową i kolejne dwie rundy, wychodząc na prowadzenie 3:0. Szwedzi dość szybko odpowiedzieli, 3:1, ale dalej to polski zawodnik i jego koledzy byli zdecydowanie lepsi, podwyższając wynik, 6:1. ENCE grało bardzo dobrze, wygrywając kolejne rundy, 10:2. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4.

W drugiej połowie rundę pistoletową wygrali reprezentanci szwedzkiej drużyny, 11:5, ale szybko odpowiedzieli zawodnicy europejskiego składu, 12:5. W rezultacie, ENCE pokonało Ninjas in Pyjamas wynikiem 16:5.

Inferno

Trzecią i decydującą mapą rywalizacji europejsko-szwedzkiej było Inferno, na którym europejski skład rozpoczął po stronie broniącej, wygrywając rundę pistoletową, ale Szwedzi odpowiedzieli czterema wygranymi rundami, 1:4. Początek meczu nie należał do podopiecznych Eetu „sAwy” Sahy, którzy  wyszli na zdecydowane prowadzenie, 1:5. Zespół Marco „Snappiego” Pfeiffera nie mógł przeciwstawić się doskonale grającym Szwedom, 4:9. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:10 dla Ninjas in Pyjamas.

W drugiej połowie rundę pistoletową wygrała europejska formacja, ale odpowiedzieli Szwedzi, 6:11. W rezultacie, ENCE przegrało z Ninjas in Pyjamas 7:16.

Transmisja z polskim komentarzem na ESL_CSGO_PL.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPerformance Tuning Protection Plan został zakończony
Następny artykułTaida “Grumpy” Jasek: “Myślę, że to bardzo dobrze, że na krajowym podwórku mamy coraz więcej kobiecych drużyn” – wywiad
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj