Firma AMD ogłosiła, że we wtorek, 28 lutego w ramach tegorocznego Game Developer Conference 2017 odbędzie się druga doroczna impreza Capsaicin Live. Entuzjaści gier komputerowych oraz sami twórcy z całego świata będą mogli w trakcie tej godzinnej imprezy zapoznać się z najnowszymi technologiami AMD z dziedziny kart graficznych i procesorów.

Pokaz będzie prowadzony przez głównego architekta Radeon Technologies Group, Raja Koduri’ego. Ujawnione zostaną szczegóły na temat rodziny Vega, które mają przenieść wirtualną rzeczywistość do każdego domu. Transmisja na żywo będzie dostępna na stronie Radeon.com, a powtórka zostanie udostępniona kilka godzin po zakończeniu na kanale AMD na YouTube.


Poprzedni artykułGenesis szykuje sporo atrakcji na targi Intel Extreme Masters Katowice 2017
Następny artykułMultiplayer Call of Duty: Infinite Warfare za darmo w ten weekend
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.