MasterKeys Lite L Combo RGB – mysz i klawiatura dla gracza

0

Cooler Master wypuścił na rynek zestaw złożony z klawiatury i myszki – MasterKeys Lite L Combo RGB. Peryferia posiadają podświetlenie RGB, o palecie barw wynoszącej 16,7 mln kolorów. W przypadku pierwszego z wymienionych urządzeń podświetlone są wszystkie klawisze, natomiast gryzoń mieni się kolorami na scrollu i tylnej części. Dodatkowo bez korzystania z oprogramowania można ustawić jeden z kilku trybów świetlnych, zmienić częstotliwość wyświetlania czy jego szybkość.

MasterKeys Lite L Combo RGB

Klawiatura MasterKeys Lite L Combo RGB

Klawiatura posiada hybrydowe przełączniki Cooler Master Mem-chanical, 26 przycisków z technologią anti-ghosting, a także możliwość blokady klawisza Windows. Kabel od komputera posiada długość 1.8 m i jest zakończony wtyczką USB. Wymiary urządzenia wynoszą 439 x 129 x 41 mm, a waga to jedynie 967 gramów. Dodatkowo klawiatura jest odporna na zachlapanie.

Myszka

Myszka została wyposażona w sensor optyczny Avago 3050, dzięki czemu posiada aż cztery poziomy DPI: 500, 1000, 2000 i 3500. Lewy i prawy przyciski korzystają z przełączników Omron i posiadają wyczuwalny klik. Kabel od komputera posiada długość 1.8 m i jest zakończony wtyczką USB. Wymiary urządzenia wynoszą 114 x 64 x 39 mm, a waga to jedynie 91 gramów.

Pakiet MasterKeys Lite L Combo RGB kosztuje 269 zł.