Michał “MICHU” Müller reprezentantem amerykańskiej organizacji!

0
71
michu
michu

Michał “MICHU” Müller, którego kontrakt z Virtus.pro wygasł 6 stycznia wreszcie ogłosił swój nowy zespół. Polski zawodnik zagra w amerykańskim Team Envy!

Michał “MICHU” Müller jest zawodnikiem, który ma za sobą grę w wielu, różnych zespołach a sam profesjonalnie gra w Counter-Strike: Global Offensive od 2014 roku. W swojej karierze reprezentował między innymi tak znane marki jak Virtus.pro, G2 czy Team Kinguin. Tym razem otwarcie mówił, że chce spróbować nowego i najlepiej międzynarodowego składu. Ostatecznie udało mu się takowy znaleźć.

Amerykańska organizacja zebrała cały skład, który prezentuje się następująco:

  • Michał “MICHU” Müller
  • Buğra “Calyx” Arkın
  • Noah “Nifty” Francis
  • Ryan “ryann” Welsh
  • Kaleb “moose” Jayne
  • Nikola “LEGIJA” Ninić (trener)

Envy jest znanym zespołem, którego skład potrafił kiedyś zwyciężyć DreamHack Open  Cluj-Napoca 2015 czyli turniej o randze major. Niestety organizacja od jakiegoś czasu nie potrafiła znaleźć odpowiednich zawodników, którzy godnie reprezentowali by ich barwy. Miejmy nadzieję, że teraz zmieni się to na czele z polskim graczem.

Nowy skład zdążył już razem zagrać. Rozpoczęli z sukcesami otwarte kwalifikacje do ESL One Rio 2020. Aktualnie potrzebują jednego zwycięstwa, aby zapewnić sobie miejsce zamkniętych kwalifikacjach. Już 2 lutego o godzinie 0:00 podejmą Faint.

Jeśli chodzi o następne okazję do sprawdzenia się ekipy MICHA to dotychczas organizacja nie ogłosiła uczestnictwa w żadnym zbliżającym się turnieju.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułROG Strix Riser Cable – nowy kabel PCI Express do karty graficznej
Następny artykułNZXT Kraken Z-3 – nowa rodzina chłodzeń wodny typu AiO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj