HyperX ogłosił, że zostaje sponsorem rozgrywek Tom Clancy’s Rainbow Six podczas turniejów Major w 2018 roku. Wczoraj pisaliśmy o modyfikacji rozgrywek turniejów Majors dla Tom Clancy’s Rainbow Six. Ubisoft zdecydował się na firmę HyperX ze względu na duże zaangażowanie we wspieraniu społeczności graczy już od ponad dziesięciu lat. Dodatkowo obie firmy współpracują ze sobą od 2016 roku.

Six Invitational 2018 odbędzie się w Montrealu, natomiast Six Major 2018 w Paryżu.

Bardzo nas cieszy możliwość współpracy z HyperX podczas największych wydarzeń esportowych Tom Clancy’s Rainbow Six. To partnerstwo pokazuje, jak silną relację nawiązaliśmy z HyperX już w dniu premiery Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oraz jak rośnie zainteresowanie sceną esportową tego tytułu. – mówi Geoffroy Sardin, v-ce przewodniczący w dziale sprzedaży i marketingu Ubisoft w regionie EMEA.

W HyperX bardzo cieszymy się na partnerstwa z Ubisoftem w ramach turniejów Major w Tom Clancy’s Rainbow Six w 2018 roku. Zawodnicy zagrają na najwyższym poziomie, ponieważ wyposażeni będą w zestawy słuchawkowe HyperX Cloud Revoler, znane z szerokiej sceny oraz wyrazistości dźwięku. Z zaciekawieniem i entuzjazmem patrzymy na perspektywę bycia częścią społeczności RB6 i wspierania jej rozwoju. – mówi Florian Goetz, marketing manager ds. produktu i strategii HyperX w regionie EMEA.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments