Strona głównaGamingGryCommand & Conquer Remastered Collection już od 5 czerwca na Origin i...

Command & Conquer Remastered Collection już od 5 czerwca na Origin i Steamie

Electronic Arts zapowiedziało wydanie Command & Conquer Remastered Collection. Będzie to kolekcja, w skład której wejdą: Command & Conquer: Tyberyjski Zmierzch, Command & Conquer: Red Alert oraz trzy dodatki – Covert Ops, Counterstrike i The Aftermath. Kolekcja będzie dostępna od 5 czerwca na komputery stacjonarne na platformach Origin oraz Steam, a także w ramach subskrypcji Origin Access Premier.

Command & Conquer Remastered Collection jest tworzony z udziałem społeczności Command & Conquer, pasji EA oraz byłych członków Westwood Studios, pracujących w Petroglyph Games. Projekt został ujawniony w październiku 2018 roku, aby każdy mógł przedstawić swoje uwagi przed rozpoczęciem prac nad grą. Rada społeczności jest aktywnie zaangażowana w prace już od etapu przedprodukcyjnego, z nieograniczonym dostępem do zespołu deweloperów. Gra otrzymała odnowioną grafikę oraz tekstury, obsługę rozdzielczości aż do 4K, a także ponad siedmiogodzinną ścieżkę dźwiękową, która została odświeżona przez twórcę oryginalnej wersji, słynnego kompozytora Franka Klepackiego. Społeczność pomagała wprowadzać ulepszenia w tak ważnych obszarach, jak interfejs użytkownika, sterowanie oraz edytor map dla tych graczy, którzy będą chcieli wykazać się kreatywnością. Tryb multiplayer został stworzony od podstaw, aby zapewnić doświadczenia wymagane od obecnie tworzonych tytułów. Gracze będą mogli nie tylko tworzyć własne potyczki, ale również brać udział w szybkich meczach 1 na 1, wykorzystujących algorytm dobierania graczy oparty na rankingu Elo. Dla tego ostatniego trybu zostaną udostępnione również rankingi zwycięstw, porażek oraz punktów, a także możliwość rozegrania meczu ponownie.

Edycja cyfrowa Command & Conquer Remastered Collection jest już dostępna w przedsprzedaży na oficjalnej stronie gry. Wersja dostępna w przedsprzedaży – do pobrania z platform Origin oraz Steam – zawiera zremasterowane wersje Tyberyjskiego Zmierzchu oraz Red Alert wraz z trzema dodatkami Covert Ops, Counterstrike i The Aftermath, a także wiele bonusów oraz ulepszeń.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Piotr Bieńkowski
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać