fbpx
Strona głównaGamingGryIron Harvest - udostępniono materiał filmowy z rozgrywki

Iron Harvest – udostępniono materiał filmowy z rozgrywki

Studio KING Art Games udostępniło krótki film z gry Iron Harvest. Tytuł ten pokazuje alternatywną przeszłość po zakończeniu I Wojny Światowej. Okazuje się, że władzę nad Europą przejęły trzy wielkie mocarstwa – Polania Republic, Saxony Empire oraz Rusviet. Wszystkie strony walczą o dalsze wpływy i chęć zagarnięcia jeszcze większych terenów dla siebie. Tytuł wzoruje się na podstawie świata 1920+, którego twórcą jest polski artysta – Jakub Różalski.

Iron Harvest została zapowiedziana w listopadzie 2016 roku. Jej planowana premiera została umiejscowiona w drugie połowie 2018 roku.

Na filmie pokazano technologię, system zniszczeń, konstrukcje, interfejs użytkownika, uzbrojenie, sterowanie i wiele więcej.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać