W serwisie WorldOfElex.de pojawiła się praktycznie kompletna mapa świata z gry Elex. Udało się tego dokonać, dzięki zebraniu poszczególnych fragmentów regionów z opublikowanych filmików youtube’owego użytkownika Gronkh.

Elex - mapa świata

Jak można zauważyć świat składa się z 5 regionów: bujny Edan na południu, centralny region Abessa, mroźny Xacor na północy, pustynia Tavar na południowym wschodzie oraz Ignadon na wschodzie. Prócz Ignadon wszystkie inne regiony są praktycznie kompletne. Dzięki temu mapa jest dostępna w prawie 90%.


ŹRÓDŁOworldofelex.de
Poprzedni artykułCo się odwlecze to nie uciecze – Intel Extreme Masters 2017 @ IEM Expo – relacja
Następny artykułPro Evolution Soccer 2018 – ujawniono datę premiery i nie tylko
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.