W czasie konferencji EA Play 2017 studio DICE zaprezentowało i omówiło Star Wars: Battlefront II. Na scenie główny głos miała Janina Gavankar, aktorka udzielająca głosu i wizerunku głównej bohaterce kampanii – Iden Versio. Omówiono po troszku tryb dla jednego gracza, ale główną uwagę skupiono na trybie wieloosobowym. Będzie można zagrać takimi postaciami, jak Darth Maul, Yoda, Chewbacca, Rey, Kylo Ren a nawet samum Imperatorem Palpatine.

Wspomniano także o nowej lokacji – planecie Crait, która pojawia się podczas VIII Epizodu Gwiezdnych Wojen. Co ważne, pierwszy sezon zawartości popremierowej do Star Wars: Battlefront II będzie całkowicie nieodpłatny.


Poprzedni artykułMiddle-Earth Shadow of War Story Trailer z krótką historią w grze
Następny artykułToughArmor MB991U3-1SB – zewnętrzna obudowa na dysk
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.