Strona głównaGamingGryMinecraft RTX otrzymuje pięć nowych map od twórców światów

Minecraft RTX otrzymuje pięć nowych map od twórców światów

Firma NVIDIA udostępniła pięć nowych światów do gry Minecraft RTX. Dostęp do niej mają wszyscy użytkownicy systemu, którzy wykupili wcześniej Minecraft Windows 10 Edition. Nad opracowaniem nowej wersji pracowały wspólnie 3 studia: NVIDIA, Microsoft oraz Mojang Studios. To już druga udostępniona paczka darmowych map, które są dostępne w serwisie Rynek Minecrafta.

Nowe mapy w Minecraft RTX to:

  • Hilltop Lifestyle RTX autorstwa PearlescentMoon – PearlescentMoon to twórczyni wcześniej wydanej mapy Color, Light and Shadow RTX. Hilltop Lifestyle RTX to survivalowa przygoda wykorzystująca niektóre koncepcje i efekty ray tracingu z poprzedniej mapy. W nowym świecie gracze poznają piękną wyspę Hilltop Lifestyle i nauczą się żyć w inspirowanej Włochami wiosce.

Minecraft RTX - Hilltop Lifestyle RTX

  • Egg Hunt autorstwa Feed The Beast – Egg Hunt to osadzona głęboko pod ziemią samodzielna mini-gra z tajemniczą jaskinią wypełnioną zagadkami, pułapkami, tajemnicami i zabawnymi wyzwaniami. Celem jest jak najszybsze znalezienie ukrytych jaj.

Minecraft RTX - Egg Hunt

  • Medieval RTX autorstwa Aurelien_Sama – mapa przenosi nas do idyllicznej średniowiecznej wioski położonej w okolicy starożytnych ruin, oświetlanej promieniami zachodzącego słońca. Jednak gdy zapada noc, a cienie stają się dłuższe i ciemniejsze, musimy uważać na czyhające na nas niebezpieczeństwo.

Minecraft RTX - Medieval RTX

  • The Dark Village RTX autorstwa Wyld – mapa przedstawia opuszczoną wioskę leżącą pośród gęstego lasu ze śladami zaginionych mieszkańców. Pod wioską znajduje się królestwo niczym z horroru. Gracze będą rozwiązywać interaktywne łamigłówki, odkrywać sekrety i mierzyć się ze śledzonymi promieniami cieniami, sprawiającymi, że zdrowie psychiczne będzie wystawione na dużą próbę.

Minecraft RTX - The Dark Village RTX

  • The Observer RTX autorstwa IamSp00n – jest to świat pełen przygód, który rozpoczynają się głęboko pod ziemią. Gracz bada otoczenie, odkrywając tajemnice grobowca, w którym utknął. Następnie poznają losy mieszkańców Observera.

Minecraft RTX - The Observer RTX

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Piotr Bieńkowski
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać