CI Games udostępniło kolejny zwiastun filmowy gry Sniper Ghost Warrior 3. Opowiada on historię dwóch braci, w którym jednym jest emerytowany żołnierz piechoty morskiej – Jonathan North. Prócz wykonania głównej będzie chciał odnaleźć swojego porwanego brata. Fabuła nowej części natomiast została osadzona w realiach konfliktu pomiędzy dwoma mocarstwami: Stanami Zjednoczonymi Ameryki oraz Federacją Rosyjską.

Gra będzie zbudowana na zmodyfikowanym silniku CryEngine. Do tego deweloperzy dodadzą obsługę HDR, co powinno poprawić jakość oprawy graficznej. Mapa będzie miała powierzchnię 27 km2. Główne zadania zajmą do 15 godzin zabawy, natomiast wszystkie poboczne misje do 20 godzin.


Poprzedni artykułProcesory AMD Ryzen 5 pojawią się na rynku już 11 kwietnia
Następny artykułOdczyty temperatur AMD Ryzen 1700X i 1800X są zawyżane
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.