Podczas konferencji EA Play, Electronic Arts udostępniło nowy zwiastun gry Battlefield 1. Akcja nowego tytułu została osadzona w realiach I Wojny Światowej, w znanych wszystkim okopach, które pochłonęły miliony ofiar. Prócz standardowych potyczek lądowych z żołnierzami i czołgami, otrzymamy sporą dawkę walki w powietrzu. Z filmiku można wywnioskować, że tryb latania samolotem oraz sterowcem będzie bardzo rozbudowany.

Co ciekawe, Electronic Arts wprowadzi po raz pierwszy do swojej produkcji zmienność pogody. Spowoduje to diametralnie odmienne podejście do planowania różnych taktyk, tym bardziej że w czasie bitwy możemy zobaczyć kilka różnych warunków atmosferycznych. Mamy nadzieję, że fizyka zostanie również świetnie dopracowana.

Battlefield 1 ma się pojawić się na platformie PC 21 października bieżącego roku. W grze ma być dostępna jednoosobowa kampania, ale także tryb rozgrywki sieciowej dla maksymalnie 64 graczy.


ŹRÓDŁOtomshardware.com
Poprzedni artykułInicjatywa Augumented Future ulepszy ludzkie życie
Następny artykułTitanfall 2 ukaże się 21 października z dobrze znanymi mechami
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.