Electronic Arts zapowiedziało, że FIFA 18 zadebiutuje 29 września 2017 roku. Dzięki współpracy z napastnikiem Realu Madryt – Cristiano Ronaldo stanie się twarzą edycji specjalnej. Gracze, którzy zdecydują się na jej zakup otrzymają sporo bonusów. Co dzień dostaną 20 dużych złotych paczek premium, a także 8 strojów FIFA Ultimate Team zaprojektowanych przez wykonawców muzyki z gry oraz opcję wypożyczenia Cristiano Ronaldo na pięć meczów FUT.

FIFA 18 ukaże się w polskiej wersji językowej. Komentarzy do gry użyczą Jacek Laskowski oraz Dariusz Szpakowski. W grze znajdzie się również reprezentacja Polski oraz rozgrywki Ekstraklasy.


Poprzedni artykułNeverwinter otrzyma dodatek o nazwie Tomb of Annihilation
Następny artykułNeed for Speed Payback – szybko i wściekle tym razem w Las Vegas
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.