Wydawca Aerosoft i TML-Studios wydali aktualizację Update 21 do Fernbus Coach Simulator, czyli popularnej symulacji ruchu autobusowego na trasach międzymiastowych. Naprawiono znalezione błędy, wprowadzono ulepszenia wydajności oraz fizyki pojazdów. Ma to jeszcze bardziej zasymulować ruch w grze. Aktualizacja obejmuje również wszystkie dotychczasowe rozszerzenia, jakie pojawiły się do gry.

Mowa tutaj o autobusach MAN Lion’s Coach i Lion’s Coach C z gry podstawowej, jak i autobusy z kolejnych DLC, jak Neoplan Skyliner, ComfortClass HD i VDL Futura FHD2. Wspomniane pojazdy otrzymały znacznie ulepszoną fizykę jazdy, m.in. na nowo obliczono opór powietrza, zmieniono fizykę skrzyni biegów i zachowanie opon na krawężnikach. Poprawiono również tekstury pojazdów, budynków i ulic w zależności od ich powierzchni i materiału. Także menu dźwięku otrzymało nowe, szczegółowe opcje.

Fernbus Coach Simulator ukazuje codzienne życie kierowcy autobusu, pokonującego setki kilometrów po niemieckich autostradach i po drogach wiernie odwzorowanych miast. Gra powstaje we współpracy z wieloma firmami, m.in. MAN, FlixBus, czy Neoplan. Łącznie do pokonywania jest około 20 000 km niemieckich dróg oraz 40 miast. Skala upływu czasu wynosi 1:10. W trakcie jazdy trzeba będzie uważać na innych uczestników ruchu drogowego i bezpiecznie dojechać do celu niezależnie od pory dnia czy pory roku.


ŹRÓDŁOsteamcommunity.com
Poprzedni artykułKonkurs DXR Spotlight ukazuje możliwości ray-tracingu
Następny artykułFaZe Clan rozpoczyna bootcamp przed StarLadder Berlin Major 2019!
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.