Strona głównaPcMod.plKonferencjeMSI pojawi się na Poznań Game Arena 2017 z licznymi atrakcjami

MSI pojawi się na Poznań Game Arena 2017 z licznymi atrakcjami

MSI pojawi się na Poznań Game Arena 2017. Na stoisku tajwańskiego producenta pojawi się Patryk „Rojo” Rojewski, popularny polski YouTuber. Odpowie on na pytania uczestników imprezy podczas zaplanowanego Q&A oraz zaprezentuje swój nowy, tajemniczy projekt skierowany do młodych e-sportowców. Dodatkowo, „Rojo” weźmie udział w konkursie Tabu i „Rojo Challenge” oraz zagra z innymi YouTuberami w najnowszą odsłonę gry Tekken.

Odbędą się również pokazy najnowszego sprzętu marki. Warto tutaj wspomnieć o laptopach MSI GT75VR oraz MSI GE63/73VR Raider. Na stoisku pojawią się także monitory z gamingowej serii MSI Optix, które charakteryzują się częstotliwością odświeżania 144Hz i czasem reakcji na poziomie 4ms.

Odbędą się także pokazy komputera zbudowanego na bazie płyty głównej z nowym chipsetem Intela. Platforma skonstruowana przez MSI wykorzystuje najnowsze, 6-rdzeniowe procesory 8 generacji stworzone przez firmę Intel – Coffee Lake. Odwiedzający targi będą mogli przyjrzeć się także innym produktom producenta. MSI zaprezentuje graczom m.in.: myszki MSI Clutch GM70 i GM60, słuchawki MSI GH70 oraz kartę graficzną MSI GeForce GTX 1080 Ti Lightning.

MSI przygotowało szereg innych aktywności, które odbędą się podczas PGA 2017. Osoby odwiedzające targi zmierzą się ze sobą w turniejach z nagrodami w Counter-Strike: Global Offensive i Playerunknown’s Battlegrounds. Ważnym elementem programu będzie również konkurs cosplay oraz zawody w malowaniu kawą – „Paint with Coffee”. Nie zabraknie także quizów, zgadywanek i wyzwań, w których uczestnicy będą mogli wykazać się wiedzą na temat gamingu, sprzętu komputerowego oraz znajomością marki MSI. Dodatkowo, do użytku zostanie oddana strefa free to play, gdzie gracze przetestują najnowsze rozwiązania oferowane przez tajwańskiego producenta oraz premierowe tytuły gier: Project Cars 2, Fortnite, Tekken 7 czy Total War: Warhammer II.

Z okazji PGA 2017, MSI uruchomiło także promocje na wszystkie linie produktowe, więcej infromacji dostępne pod adresem: http://promocje.msi.com/pga2017.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać