Polskie studio Jujubee S.A. ogłosiło, że dodatek Adventure Pack do gry Deep Diving Simulator jest już dostępny. Można go kupić na platformach Steam i GOG w cenie 7.99 dolarów. Warto nadmienić, że DLC otrzymało specjalną 25% zniżkę z okazji dnia premiery. Nowa zawartość dodaje graczom dwie zupełnie nowe lokalizacje: zatopione miasto w klimatach Dzikiego Zachodu i starożytną, tajemniczą świątynię na Morzu Śródziemnym.

W Adventure Pack dochodzi zatem sporo nowych łamigłówek oraz śmiertelnych pułapek. Jak zawsze trzeba będzie odnaleźć starożytny artefakt i dostarczyć go naszemu doktorowi. Warto nadmienić, że sama gra bierze udział w inicjatywie Games Beyond, która ma na celu czerpanie wiedzy o naszej planecie z przyjemności grania.

Jujubee S.A. pragnie również dodać, że studio kończy prace nad swoją pierwszą grą VR — Deep Diving VR, która będzie dostępna już 12 września 2019 na Steam.


Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] z 50% zniżką. Deep Diving VR natomiast można kupić na platformie Steam z 15% zniżką. Dodatek Adventure Pack jest również dostępny w wersji VR w cenie […]