FaZe Clan wygrywa w swojej grupie na BLAST Premier Spring 2020!

0
82
dreamhack masters dallas 2019 adela sznajder
dreamhack masters dallas 2019 adela sznajder

Zakończyła się rywalizacja w grupie A podczas BLAST Premier Spring 2020. Na pewno zaskoczeniem jest fakt, że podopieczni Janko “YNk” Paunovića zagrali perfekcyjnie i pewnie awansowali na wiosenne finały. Widząc prezentację zespołu, pod koniec ubiegłego roku drużyna prowadzona przez Nikolę “NiKo” Kovača nie grała tak dobrze, jak w Londynie.

Patrząc na formę FaZe Clan, można powiedzieć że Marcelo “Coldzera” David i jego koledzy przeszli znaczną metamorfozę. Grają zupełnie inaczej, lepiej, niż jeszcze pod koniec 2019, gdzie tylko na początku listopada wygrali turniej z serii BLAST Pro Series w Kopenhadze, a w kolejnych zajmowali dalekie miejsca.

Zmiana na lepsze

Początek 2020 roku dla FaZe Clan jest zadowalający. Nikola “NiKo” Kovač nie tylko zwyciężyli grupę A podczas BLAST Premier Spring 2020, ale także zakwalifikowali się do wiosennych finałów. Jednak nie to jest zaskoczeniem, a fakt iż ich gra wyglądała rewelacyjnie. Håvard “rain” Nygaard i jego zespół nie przegrali ani jednego meczu, ani jednej mapy, a w systemie BO3, pokonywali swoich przeciwników wynikami 2:0. Co więcej, sposób gry i prezentacja to było naprawdę miłe i dobre do oglądania. Tylko, czy ta świetna forma podopiecznych Janko “YNk” Paunovića będzie taka sama na kolejnych turniejach?

Pełna koncentracja

Było widać, że FaZe Clan chce odnieść sukces, chce wygrać swoją grupę. Jeśli chodzi o same wyniki to mówią wszystko o motywacji i koncetrancji ze strony FaZe Clan.

Wyniki FaZe Clan – BLAST Premier Spring 2020:

– FaZe Clan vs. Ninjas in Pyjamas 2:0
– FaZe Clan vs. Team Liquid 2:0
– FaZe Clan vs. Team Liquid 2:0

Jeśli zawodnicy będą mieli tak dobrą formę, jaką pokazali w Londynie to myślę, że mają szanse na to, by powalczyć o zwycięstwo na Intel Extreme Masters Katowice 2020.

Zapraszamy również do przeczytania tekstów o BLAST Premier Spring 2020, w których nasi redaktorzy komentują szanse zespołów na awans.

Kto, zdaniem Kamila wywalczy awans?
Przewidywane szanse zespołów

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułNZXT Kraken Z-3 – nowa rodzina chłodzeń wodny typu AiO
Następny artykułEduoard “SmithZz” Dubourdeaux zakończył swoją profesjonalną karierę! 
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj