Podczas targów Poznań Game Arena 2016 firma Genesis będzie obchodzić swoje 5 urodziny. Jej debiut na rynku miał miejsce w 2011 roku. Od tamtego czasu marka oferuje wysokiej klasy akcesoria gamingowe, jednocześnie rozwijając i udoskonalając swoje rozwiązania. Na stanowisku producenta odbędą się liczne prezentacje, konkursy, licytacje i wiele więcej.

Genesis, Poznań Game Arena 2016

Na umieszczonych na stoisku Genesis PC-tach fani będą mogli zagrać m.in. w Forza Horizon 3 i Gears of War 4. Co więcej, w trakcie trwania PGA Genesis planuje także rozgrywki w Counter Strike: Global Offensive.

To nie jedyny akcent związany z CS:GO. Rolę konferansjera będzie pełnił Łukasz Górski. Na dodatek na stoisku producenta pojawią się też dziewczyny z ekipy Team Genesis. Łowców autografów i robienia ciekawych, nietuzinkowych zdjęć, ucieszy pewnie obecność znanych youtuberów i cosplayerów. Zwiedzający zyskają także możliwość obejrzenie pojazdu, jakim jeździ Kapitan Genesis – superbohater marki.

Na stoisku odwiedzający będą mogli obejrzeć najnowsze produkty: klawiatury mechanicznej RX85 i fotele gamingowe SX33 I SX77. Z tymi ostatnimi wiąże się także kolejna z atrakcji. Mianowicie szansa wzięcia udziału w licytacji, w której do zdobycia będzie właśnie fotel Genesis.

Genesis, Poznań Game Arena 2016


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments