Strona głównaSprzętGAME ON with AORUS - promocja przy zakupie płyty GIGABYTE

GAME ON with AORUS – promocja przy zakupie płyty GIGABYTE

GIGABYTE TECHNOLOGY rozpoczęło 5 października promocję o nazwie GAME ON with AORUS. Każda osoba, która kupi w tym czasie wybraną płytę główną z nowej serii GIGABYTE AORUS Z370 otrzyma do 40€ w STEAM za darmo. Po zakupie płyty, należy ją zarejestrować na dedykowanej akcji stronie: gaming.gigabyte.eu/Intelmotherboard/Steam/z370.

Następnie otrzymany kod można wykorzystać na osobistym koncie STEAM na kredyty STEAM używane do zakupu gier, oprogramowania i innych przedmiotów, dostępnych w sklepie

Płyty główne GIGABYTE AORUS Z370 biorące udział w promocji:

Model Wartość kodu portfela STEAM
Z370 AORUS Gaming 7 €40
Z370 AORUS GAMING 5, Z370 AORUS ULTRA GAMING, Z370 AORUS GAMING 3, Z370 AORUS GAMING K3 €20

GAME ON with AORUS

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać