Natus Vincere pokonało ENCE Esports w ćwierćfinale StarLadder i-League StarSeries Season 7

0
75
20181103 maciej kolek blast copenhagen saturday  1967
20181103 maciej kolek blast copenhagen saturday 1967

Natus Vincere pokonało fińską formację ENCE Esports w ćwierćfinale turnieju StarLadder i-League StarSeries Season 7 i to drużyna Danila “Zeusa” Teslenko gra (w chwili pisania tekstu) z australijskim zespołem Renegades.

Mecz pomiędzy zespołem z Ukrainy, jak i Finlandii zapowiadał się bardzo interesująco, dlatego że było to spotkanie rewanżowe za Majora w Katowicach, o którym pisałem tutaj.

Pierwszą mapą był Train, na którym mecz był wyrównany, mimo tego że najpierw ENCE wygrało rundę pistoletową, a następnie Natus Vincere zdobyło osiem rund z rzędu, by ponownie Finowie zrobili powrót. Pierwsza połowa należała do drużyny z Ukrainy, która prowadziła 8:7.
W drugiej części meczu, lepiej w rundzie pistoletowej zaprezentowali się Aleksi “Allu” Jalli i jego drużyna, którzy wygrali cztery rundy z rzędu, wychodząc tym samym na prowadzenie, 11:8. Po stronie atakującej, formacja Natus Vincere wygrała trzy rundy. W końcówce meczu, ENCE okazało się lepsze, zdobywając punkty na swoje konto i wygrywając spotkanie 16:11.

Na Inferno, mecz był grany na przewagi. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla ENCE, ale w drugiej połowie lepiej zagrali zawodnicy Natus Vincere, pokonując swoich rywali 16:11.

Overpass był mapą decydującą, chociaż tutaj również mecz był grany na przewagi. Lepiej rozpoczęli Finowie, wygrywając rundę pistoletową, ale później pięć rund z rzędu wygranych przez Natus Vincere, następnie to ENCE odpowiedziało trzema wygranymi rundami z rzędu. Pierwsza połowa dla ukraińskiej formacji, 9:6.

W drugiej połowie, ponownie z dobrej strony zaprezentowało się Natus Vincere, którzy wygrali pięć rund z rzędu, wychodząc na wysokie prowadzenie, 14:8. Jani “Aerial” Jussila i jego koledzy w końcówce meczu odrabiali punkty do swoich rywali, ale w rezultacie musieli uznać wyższość swoich rywali.

Natus Vincere vs. ENCE Esports 11:16 – Train
Natus Vincere vs. ENCE Esports 16:12 – Inferno
Natus Vincere vs. ENCE Esports 16:11 – Overpass


Poprzedni artykułStanowisko OMEN by HP na Intel Extreme Masters Katowice 2019
Następny artykułiiyama ProLite XUB2595WSU-B1 i XU2595WSU-B1 – nowe monitory
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.