Rozpoczynamy rywalizację w grupie B na BLAST Premier Fall Series 2020

0
40
BLAST Premier World Finals 2021
Fot. BLAST Premier

BLAST Premier Fall Series 2020 trwa w najlepsze, a już dzisiaj inauguracja rywalizacji w grupie B, gdzie również będzie bardzo ciekawie ze względu na to, że to właśnie w niej znajduje się zwycięzca wiosennej edycji – Complexity Gaming, w którym swój debiut będzie miał Justin “jks” Savage.

Pewne zwycięstwo OG w grupie A

Wczoraj zakończyła się rywalizacja w grupie A, w finale której OG Esports w składzie z Mateuszem “mantuu” Wilczewskim po ciężkim meczu pokonało rosyjsko-ukraińskie Natus Vincere 2:1. Był to rewanż za pierwszy mecz, ale jak widać dla Oleksandra “s1mple’a” Kostylieva i jego kolegów nieudany. Od samego początku podopieczni Caspra “ruggaha” Due’a prezentowali się bardzo dobrze, wygrywając na inaugurację z amerykańską formacją Evil Geniuses 2:0, a następnie z Natus Vincere.

Inauguracja oraz debiuty w grupie B

Już dzisiaj rozpoczynają się mecze w grupie B, w której to na inaugurację o godzinie 16:30 Team Vitality w składzie z Nabilem “Niverą” Benrlitomem zagra przeciwko Complexity Gaming, w którym również zadebiutuje nowy zawodnik, były gracz 100Thieves, Justin “jks” Savage.

Jednak to nie koniec. O godzinie 19:30 swój mecz rozegra FaZe Clan, a przeciwnikiem europejskiego składu będzie niemieckie BIG. Warto tutaj dodać, że potwierdziły się informacje dotyczące powrotu szwedzkiego zawodnika, Olofa “olofmeistera” Kajbjera do składu FaZe Clan po dłuższej przerwie od profesjonalnej gry. Wczoraj również świat e-sportu obiegła informacja, że Nikola “NiKo” Kovač został nowym zawodnikiem G2 Esports. Będzie to zatem pierwszy mecz FaZe Clan bez NiKo, a także bez trenera, który postanowił zrezygnować z pełnienia funkcji trenera w zespole. Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w meczu są podopieczni Tobiasa “tow b” Herberholda.

16:30 – Team Vitality vs. Complexity 
19:30 – BIG vs. FaZe Clan

Transmisja z polskim komentarzem na kanale ESPORTNOW.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułJanko “YNk” Paunović nie jest już trenerem FaZe Clan!
Następny artykułGeForce RTX 3070 – karta graficzna na architekturze Ampere
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.