Dobry Gracz – nowa akcja marki Bloody, skierowana do graczy

2

Marka Bloody rozpoczęła akcję o nazwie Dobry Gracz. Jej celem jest zgromadzenie największych pasjonatów i uhonorowanie ich za przykładne granie w ulubione tytuły. Punkty zdobywa się, biorąc udział w konkursach organizowanych na portalu, zapisując się do newslettera, oglądając filmy od partnerów czy polecając stronę znajomym. Obecnie wspierany są Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends.

Aby dołączyć do serwisu Dobry Gracz, należy się zarejestrować na stronie https://dobrygracz.pl/ i połączyć swoje konto z grami. Na użytkowników czekają liczne osiągnięcia o różnorodnym poziomie trudności. Dzięki nim gracze zarabiają punkty – specjalną walutę, którą później wymienią na wartościowe nagrody. Do zdobycia m. in. klawiatury mechaniczne z optycznymi przełącznikami Light Strike – Bloody B930 RGB, precyzyjne myszki Bloody P93, oraz gamingowe słuchawki Bloody G437.

Użytkownicy mogą porównywać swoje wyniki w tabeli rankingowej. Prócz nagród, zdobywa się również prestiż wśród rówieśników. Dodatkowo jest to motywacja do działania i dalszego trenowania.


2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.