Dark Souls 3 ukończone bez ani jednego draśnięcia

0

Dark Souls 3 to gra akcji autorstwa studia From Software. Utrzymano znany z poprzednich części mroczny i fantastyczny klimat. W nowej odsłonie wprowadzono specjalne techniki walki bronią, która mają uatrakcyjniać starcia oraz oferować więcej możliwości podczas pojedynków. Użytkownik o nazwie The Happy Hob ukończył grę, bez otrzymania ani jednego ciosu.

Watch live video from The_Happy_Hob on www.twitch.tv

Co ciekawe, pokonał wszystkich dostępnych bossów, tych głównych i pobocznych. Warto także wspomnieć, że nie korzystał z broni dystansowej ani magii. Triumfalny okrzyk można usłyszeć w około 9:08 godzinie wideo.


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ingward Patches
Ingward Patches
4 lat temu

Hobbit to taka medialna wydmuszka, do tego strasznie krzyczy na streamach. Pierwszy był FaraazKhan, może byście sprawdzali swoje ‘newsy’ przed ich zamieszczaniem. To, że o Hobbicie (no teraz “Hob” po zgłoszeniu praw autorskich do nazwy i nawiązań do LoTR) było głośno w kontekście poprzednich Soulsów nie znaczy, że w każdych był pierwszy i jedyny. Tak się składa, że śledziłem Twitch obu. W czasie gdy Hobbit męczył się koszmarnie i miał chyba z 5 hitów, Faraaz z łatwością schodził poniżej.

Ollbi
Ollbi
4 lat temu

Dziękujemy za sugestię i zwrócenie uwagi. Dodaliśmy nowego newsa: http://pcmod.pl/faraazkhan-jako-pierwszy-ukonczyl-dark-souls-3-bez-ani-jednego-obrazenia/

komputeryblog.pl
4 lat temu

Widać gry z serii Dark Souls zostały już ukończone na wszystkie możliwe sposoby 🙂

Ollbi
Ollbi
4 lat temu

Co prawda, to prawda 🙂