Strona głównaGamingGryEve Online będzie miało opcję gry free2play od listopada 2016 roku

Eve Online będzie miało opcję gry free2play od listopada 2016 roku

CCP Games ujawniło plany odnośnie nadchodzącego dodatku Clones States. Będzie to jedna z największych zmian od czasów istnienia gry. Chodzi mianowicie o podział graczy na tych co płacą abonament oraz tych, co będą mogli grać za darmo. Postanowiono zrobić z tego wątek fabularny i podzielić na dwie grupy: Alpha Clones i Omega Clones. Oczywiście zmiany te zostały wcześniej uzgodnione z przedstawicielami graczy z grupy Council of Stellar Management, stworzonej w 2008 roku.

Alpha Clones będą posiadały najprostszy zestaw umiejętności do trenowania. Ograniczeni będą w sprzęcie, tj. statkach, broni i modułach do swojej własnej frakcji. Dodatkowo zdobywanie doświadczenia będzie szło o wiele wolniej.

Omega Clones będą to odpowiedniki płatnych subskrypcji dostępnych obecnie, ze wszystkimi możliwościami, jakie oferuje frakcja i cały wszechświat.

Nowe rozszerzenie doda także nowy model statku, zmiany do obecnie istniejących, a także nową strukturę zwaną Industrial Arrays. Data oficjalnej premiery ma zostać ujawniona w najbliższym czasie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać