Wentylatory Enermax D.F. Pressure, które czyszczą się same

0

Tajwański producent elektroniki Enermax zaprezentował wentylatory D.F. Pressure, które podczas 10 sekundowego startu będą kręciły się w odwrotną stronę i samodzielnie czyściły. Jak zapewne wiele osób wie, każda łopatka po dłuższym czasie użytkowania potrafi zebrać sporą ilość kurzu. Na szczęście od wielu lat Enermax ułatwia czynność czyszczenia wentylatorów, poprzez możliwość zdjęcia łopatek z wirnika magnetycznego.

Użytkownik wentylatorów Enermax D.F. Pressure będzie mógł samodzielnie ustawić prędkość obrotową na 1000 RPM, 1500 RPM or 2000 RPM, poprzez przełącznik znajdujący się na jednym z rogów. Minimalna prędkość będzie wyności 800 RPM. Wentylatory będą zasilane 4 pinowym złączem i pobierać maksymalnie 3 Waty na godzinę. Ilość generowanego hałasu będzie się wahać między 16 a 27 dBA. Przepływ powietrza wynosić będzie między 33.69 CFM, a 85.43 CFM (1 CFM ~ 28.3 litrów/minutę powietrza).

Enermax D.F. Pressure

Enermax nie sprecyzował dokładnej daty pojawianie się wentylatorów D.F. Pressure, ale powinny one być już dostępne w maju tego roku. Dostępne będą trzy kolory: szary, czerwony i biały.