Strona głównaSprzętZalman ZM-M600R - myszka dla wymagających użytkowników

Zalman ZM-M600R – myszka dla wymagających użytkowników

Zalman wprowadził do swojej oferty myszkę ZM-M600R. Posiada ona sensor optyczny Avago A3090, o czterostopniowym poziomie DPI sięgającym od 600 do maksymalnie 4000 jednostek. Częstotliwość próbkowania wynosi 1000 Hz. Zmianę rozdzielczości sensora sygnalizują diody LED. W myszce zastosowano przełączniki Omron oraz 32 bitowy procesor.

Myszka posiada ergonomiczny kształt oraz symetryczny profil, dopasowany dla użytkowników lewo i praworęcznych. Jej wymiary to 63x115x38 mm, a waga to zaledwie 90 gramów. Producent uwzględnił w niej wymienny odważnik 20 g, dzięki czemu można zredukować wagę. Na pokładzie znajdziemy siedem przycisków, pod które przypisano dziewięć różnych komend

Mysz ZM-M600R jest dostępna w polskich sklepach w cenie od 89 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać