SteelSeries przedstawia Rival 700

0

SteelSeries przedstawiło wszystkim myszkę dla graczy – Rival 700. Urządzenie zostało wyposażone w wyświetlacz OLED, który pokazuje różne treści: statystyki, wybrany profil, ustawienia CPI, własne logo czy nawet animacje. Można je skonfigurować, dzięki funkcji SteelSeries GameSense w darmowym oprogramowaniu SteelSeries Engine. Wbudowane także system drgań, który powiadomi użytkownika o wydarzeniach w grze. Specjalna konstrukcja Rival 700 sprawi, że wibracje nie będą miały negatywnego wpływu na celność i czucie myszy podczas rozgrywki.

SteelSeries Rival 700

Mysz Rival 700 została wyposażona w wysokiej klasy optyczny sensor, który charakteryzuje się m.in.:

  • Zerową akceleracją sprzętową ze śledzeniem 1:1
  • Zakresem CPI do 16.000 oraz 1 milisekundą czasu reakcji, czyli brakiem lagów
  • Możliwością odczytu przy prędkości poruszania 300 cali na sekundę przy przyspieszeniu 50g
  • Specjalną konstrukcją umożliwiającą wymianę na sensor laserowy lub inne komponenty, które pojawią się wkrótce

Urządzenie posiada ergonomiczny kształt, 7 programowalnych przycisków, a także konstrukcję dostosowaną do prawej dłoni, do wszystkich rodzajów chwytu. Miękka w dotyku powłoka oraz boczne uchwyty zapewniają odpowiedni komfort i kontrole, nawet podczas najbardziej dynamicznych rozgrywek.

Górna część obudowy myszy jest odczepiana, a w ofercie SteelSeries dostępne będą pokrywy o różnym wzornictwie i powłoce. W zestawie znajdzie się metrowy gumowy przewód oraz dwumetrowy przewód pleciony. System wymiennych sensorów sprawi, że użytkownicy nie będą musieli kupować nowej myszy, aby cieszyć się najnowszymi rozwiązaniami na rynku. Dzięki funkcjom GameSense i Prism RGB, użytkownicy mogą wybrać tryb oraz kolor podświetlenia z puli 16,8 miliona barw. Wydarzenia w grze będą miały bezpośredni wpływ na wyświetlaną treść oraz tryb podświetlenia.

Mysz SteelSeries Rival 700 pojawi się w polskich sklepach w połowie kwietnia bieżącego roku, w sugerowanej cenie 449 PLN.