Strona głównaGamingGryThe Tomb Raider Suite - muzyka z gry w nagraniu studyjnym

The Tomb Raider Suite – muzyka z gry w nagraniu studyjnym

Seria gier Tomb Raider ma już ponad 20 letnią historię. Pierwsza odsłona ukazała się w 1996 roku i była jedną niewielu gier, które posiadały kobietę, jako główną bohaterkę. Za muzykę do Tomb Rider I odpowiadał Nathan McCree. Niestety, ale w tamtym okresie kompozytor nie miał dużego budżetu. I był zmuszony przy tworzeniu ścieżki dźwiękowej korzystać z syntezatora. Od tamtego czasu jego marzeniem było nagrać to z udziałem prawdziwej orkiestry.

18 grudnia 2016 roku jedno z marzeń Nathana McCree się spełniło. The Tomb Raider Suite został odegrany na żywo przez Royal Philharmonic Concert Orchestra w Londynie. Za produkcję odpowiadał Robert Ziegler, który otrzymał trzykrotne owacje na stojąco od 2000 publiczności. Wszystko odbyło się podczas świętowania 20 lecia serii Tomb Rider.

Teraz przyszedł czas na nagranie studyjne. Aby móc wynająć całą orkiestrę, czyli 76 osób oraz 20 osób z chóru potrzeba aż 160 000 funtów. Do tego dochodzą koszta wynajęcia sali, późniejsza obróbka materiału i inne koszta. Cały projekt ma liczyć 90 minut muzyki z gry, dostępnej do pobrania już od 15 funtów wpłaty. Za większe kwoty uczestnicy otrzymają sporo innych bonusów.

Przewidywany czas zakończenia wszystkiego to listopad 2017 roku. Projekt na kickstarterze potrwa jeszcze kilkanaście dni. Osoby zainteresowane całym projektem powinny śledzić tą stronę: www.musicoftombraider.com.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać