Hama wprowadziła do oferty klawiaturę mechaniczną uRage Mechanical. Jest to urządzenie dopasowane do rozgrywek FPS, RTS, RPG i MMO. Klawiatura posiada klawisze mechaniczne z precyzyjnym skokiem. Pod ręce zintegrowano podpórkę, która ma zminimalizować zmęczenie rąk i nadgarstków. Do tego wyposażono ją w tryb Anti-ghosting oraz blokadę klawisza Windows – bardzo przydatne w trakcie grania.

uRage Mechanical posiada zmienne podświetlenie, które można zmieniać dowolnie, dzięki oprogramowaniu. Dzięki temu nawet w nocy nie będzie potrzebna lampka na biurku.

Wszystkie klawisze można swobodnie konfigurować w ramach makr dostępnych za pomocą oprogramowania do gier uRage.

Nowa klawiatura mechaniczna uRage Mechanical dostępna jest w cenie 299 zł.


Poprzedni artykułPhilips 349P7FUBEB i Philips 272B7QUPBEB – nowe monitory
Następny artykułLet’s Play with Trust Gaming – nowy konkurs dla młodych YouTuberów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.