Firma Icy Dock wprowadziła do swojej oferty zewnętrzną obudowę na dysk – ToughArmor MB991U3-1SB. Kieszeń została w całości wykonana z wysokiej jakości metalu. Po bokach znajduje się guma, która ma tłumić siłę oddziałującą na dysk podczas upadku. Obudowa posiada także system odprowadzania ciepła, który ma zapewniać odpowiednią temperaturę pracy. Urządzenie kompatybilne jest z 2.5 calowymi dyskami twardymi i SSD na interfejsie SATA.

ToughArmor MB991U3-1SB posiada system wymiennej tacy EZ-slide mini. Pozwala to na szybkie i sprawne wymienianie dysków. W środku można zamontować dyski o grubościach od 5 mm do 15 mm.

ToughArmor MB991U3-1SB

Zewnętrzna obudowa ToughArmor MB991U3-1SB dostępna jest u autoryzowanych sprzedawców. Cena kieszeni wynosi około 310 złotych brutto.


Poprzedni artykułStar Wars: Battlefront II – garść informacji z konferencji EA Play 2017
Następny artykułNVIDIA i AMD szykują karty graficzne do kopania kryptowalut
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.