Razer wprowadził do sprzedaży Razer Tartarus Pro. Jest to mała klawiatura, wyposażona w analogowe przełączniki optyczne – Analog Optical Switches. Można dzięki nim zmierzyć głębokość naciśnięcia każdego klawisza. Łącznie na klawiaturze są 32 programowalne klawisze, w tym ośmiokierunkowe gałkę. Do dyspozycji użytkownika jest aż osiem profili szybkiego przełączania. Robi się to przy pomocy bocznego przycisku.

Wewnątrz analogowych przełączników optycznych wiązka światła podczerwonego przechodzi przez trzon przełącznika. Czujnik mierzy jego głębokość na podstawie ilości światła, która przez niego przechodzi. Przełączniki potrafią rejestrować różne poziomy głębokości wciśnięcia przełącznika w jednym cyklu naciśnięciu klawisza. Ponadto gracze mogą ustawić punkt aktywacji w zakresie od 1,5 mm do 3,6 mm, aby uzyskać konkretne naciśnięcie. Tym samym każdy klawisz może uzyskać dwie funkcje działania.

Wejście analogowe z Razer Tartarus Pro, które można dostosowywać do dowolnej klawiatury, jest kompatybilne ze wszystkimi grami obsługiwanymi przez gamepad, bez potrzeby dodatkowej konfiguracji. Urządzenie zostało wycenione na 149.99 Euro. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne – biała i czarna.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments